چای احمد نیم کیلویی سیستم عصبی را تقویت می کند و باعث آرامش می شود

چای احمد نیم کیلویی با فواید فراوانی که دارد مشخص می شود و مهمترین این فواید عبارتند از: امکان کاهش خطر ابتلا به سرطان: چای حاوی پلی فنول است که

مطالعات لوله آزمایش نشان داد که باعث کاهش رشد تومورها در حیوانات می شود و می تواند در برابر آسیب های ناشی از اشعه ماوراء بنفش محافظت کند و نشان داده شده است که میزان سرطان بالاتر است.

در کشورها کمتر است.

جایی که این نوع چای به طور مکرر مصرف می شود.

ارتقای سلامت قلب: یک مطالعه نشان داد که مصرف چای سبز به دلایل مختلف با کاهش خطر مرگ مرتبط است.

مانند؛ بیماری های قلبی عروقی به عنوان ترکیبات کاتچین اثرات محافظتی زیادی بر قلب و عروق دارند.

کاهش سطح کلسترول: یک مطالعه نشان داد که نوشیدن چای سبز یا مصرف مکمل های آن که به شکل کپسول هستند، با کاهش سطح کلسترول مضر و کلسترول تام به طور متوسط مرتبط است.

کاهش خطر ابتلا به دیابت: برخی از مطالعات نشان داده اند افرادی که چای سبز می نوشند در مقایسه با افرادی که چای سبز می نوشند کمتر در معرض خطر ابتلا به دیابت نوع 2 قرار دارند، اما این تاثیر همچنان به مطالعات بیشتری برای اثبات آن نیاز دارد.

کاهش خطر سکته: یک مطالعه نشان داد که نوشیدن قهوه یا چای سبز به طور منظم ممکن است با کاهش خطر سکته مغزی همراه باشد و بنابراین افزودن این نوع چای به رژیم غذایی روزانه مفید است.

کاهش وزن: مطالعات نشان می دهد که عصاره چای سبز می تواند به کاهش وزن کمک کند و کافئین موجود در این چای می تواند باعث کاهش اشتها و افزایش کالری سوزی شود، اما نوشیدن چای تاثیری مشابه این عصاره ها ندارد، بنابراین بهتر است رعایت شود.

یک رژیم غذایی متعادل و ورزش برای کاهش وزن.

افزایش هوشیاری: چای سبز حاوی کافئین است که سیستم عصبی مرکزی را فعال می کند و مقدار کمی از آن در چای بدون ایجاد اضطراب ناشی از نوشیدنی های حاوی مقادیر زیادی کافئین به افزایش هوشیاری کمک می کند.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.